پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 16:34

شیائومی در رویداد MWC 2020 شرکت می‌کند

01:34440

درحالی که بسیاری از شرکت‌های بزرگ به دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در رویداد MWC 2020 انصراف داده‌اند، شرکت چینی شیائومی اعلام کرد که برنامه‌های اصلی خود در این رویداد را طبق زمانبندی اجرا کرده و به آن‌ها عمل خواهد کرد. این شرکت شرح دقیقی از اقدامات احتیاطی لازم برای اطمینان از ایمنی کارمندان خود و بازدیدکنندگان غرفه‌‌اش را در توییتر اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، شیائومی برای نمایش محصولات خود در غرفه‌اش از کارمندان اروپایی خود استفاده می‌کند. حتی همین کارمندان نیز پس از آزمایشات لازم و نبود علائم ویروس کرونا پس از 14 روز در غرفه شیائومی حضور پیدا می‌کنند. تمامی محصولات نیز طبق دستورالعمل‌های GSMA (متولی برگزاری رویداد MWC) ضدعفونی می‌شوند.

شیائومی این اطمینان را داد که کارمندان و مدیران ارشد خود که از چین خارج می‌شوند را تا 14 روز قبل از حضور در این رویداد مورد آزمایش قرار می‌دهد تا مطمئن شود که هیچ علائمی از ویروس کرونا در آن‌ها مشاهده نشده است.

چینی‌ها در تاریخ 23 فوریه از تلفن‌های هوشمند و محصولات جدید خود رونمایی خواهند کرد. این محصولات، اسمارتفون‌های می 10 و می 10 پرو را نیز شامل می‌شوند. البته، این دو تلفن چند روز قبل از معرفی در رویداد MWC، در چین معرفی می‌شوند. محصولات و تلفن‌های جدید شیائومی از تاریخ 24 الی 27 فوریه (5 الی 8 اسفند) در رویداد MWC 2020 به نمایش در می‌آیند.

بیانیه شیائومی خطاب به هواداران و رسانه‌ها بدین شرح است:

با وجود ادامه فرآیند شیوع ویروس کرونا، ما می‌خواهیم به طرفداران، دوستان رسانه‌ای، شرکا و کاربران خود اطلاع دهیم که سلامتی و ایمنی همه آن‌ها اولویت اصلی شیائومی است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2726

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند