پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 11:43

شیوه‌نامه صدور پروانه ساخت‌ و ساز سرمایه‌گذاران در خارج از محدوده شهرها مشخص شد

01:34480

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی گفت: شیوه‌نامه صدور پروانه ساخت‌ و ساز در خارج از محدوده و حریم شهرها با محوریت بخشداری‌ها توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان به همه دستگاه‌های مشمول استعلام این فرآیند ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان علی‌اصغر عباس‌زاده امروز  در دومین جلسه گروه کاری تسهیلات و سرمایه‌گذاری در استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: باید تلاش شود تا تسهیلات مورد نیاز سرمایه‌گذاری به سهولت در اختیار متقاضیان گذاشته شود.

وی افزود: ضرورت دارد به استعلام ها هرچه سریع‌تر پاسخ داده شود.

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌شرقی گفت: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان جمع‌بندی طرح‌های سرمایه‌گذاری استان را برای برگزاری نشست‌های سرمایه‌گذاری در دستور کار خود قرار می‌دهد و مکاتبات و پی‌گیری‌های لازم را در این زمینه به عمل می‌آورد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه پنجره واحد سرمایه‌گذاری زمان صدور مجوز برای سرمایه‌گذاری را کاهش می‌دهد، گفت: استفاده دستگاه‌ها از سامانه پنجره واحد در انجام استعلامات توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری به تمام دستگاه‌ها ابلاغ شده است.

وی اظهار داشت: شیوه‌نامه صدور پروانه  ساخت‌ و ساز در خارج از محدوده و حریم شهرها با محوریت بخشداری‌ها توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان به همه دستگاه‌های مشمول استعلام این فرآیند ارسال شده است.

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان گفت: در صورتی که استعلام‌های مربوط به تغییر کاربری توسط امور اراضی و از طریق سامانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری صورت پذیرد، در زمان درخواست پروانه ساخت و ساز از بخشداری‌ها، استعلامات انجام یافته قبلی برای بخشداری‌ها به صورت هوشمند به نمایش خواهد آمد و بخشداری‌ها با استناد به استعلام‌های صورت گرفته شده توسط امور اراضی از استعلام مجدد خودداری خواهند کرد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1975

979 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند