پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 17:15

صدرنشینی مس سونگون با پیروزی خانگی مقابل مقاومت البرز تثبیت شد

01:33450

دیدار تیم‌های مس سونگون ورزقان و مقاومت البرز در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال کشور با برتری تیم میزبان به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، تیم‌های مس سونگون ورزقان و مقاومت البرز از ساعت 17 امروز در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 4 بر 2 مس سونگون به پایان رسید.

این دیدار در حالی آغاز شد که فرهاد فخیم، کاپیتان مس سونگون در دقیقه ابتدایی توانست دروازه تیم مهمان را باز کند. این بازیکن 3 دقیقه بعد دومین گل تیمش را به ثمر رساند تا این بازی با برتری 2 بر صفر مس سونگون ادامه پیدا کند.

گل سوم مس سونگون در دقیقه 9 بازی و توسط مهدی جاوید به ثمر رسید اما حملات دو تیم در ادامه این دیدار ثمری نداشت و نیمه نخست با برتری 3 بر صفر تیم میزبان به پایان رسید. در این نیمه یک بار نیز ضربه مهدی جاوید به تیرک دروازه حریف برخورد کرد.

در آغاز نیمه دوم و دقیقه 21 مسلم اولاد قباد توانست اختلاف را به 4 گل برساند. فرشاد کلاه‌کج، بازیکن تیم مهمان نیز در دقیقه 27 یکی از گل‌های خورده مقاومت البرز را جبران کرد. با توجه به روند بازی، مس سونگون از دقیقه 36 بازی رو به سیستم 5 نفره آورد تا اختلاف گل را افزایش دهد اما این تیم مهمان بود که در دقیقه پایانی بازی یکی دیگر از گل‌های خورده را جبران کرد تا این بازی با برتری 4 بر 2 مس سونگون به پایان برسد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1884

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند