پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 22:19

طرح تابستانه کتاب ٩٩ در آذربایجان شرقی برگزار می شود

01:02410

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری طرح تابستانه کتاب ۹۹ توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمد محمدپور گفت: در راستای بخشی از برنامه‌های معاونت امور فرهنگی در حمایت از ناشران و کتابفروشان کشور طرح تابستانه کتاب ۹۹ توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

وی  افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این طرح از روز شنبه ۱۸ مرداد مصادف با عید سعید غدیر خم آغاز می‌شود و تا روز پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه ادامه خواهد یافت.

بر این اساس همه کتاب فروشی‌های سراسر کشور و استان از تاریخ انتشار این فراخوان (۸ مردادماه ۹۹) می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

محمدپور خاطرنشان کرد: کتابفروشی‌های مشارکت کننده در طرح‌های قبلی برای تایید شرکت در تابستانه کتاب ۹۹ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش نمایند.

در سیزدهمین طرح فصلی کتاب با عنوان «بهارانه کتاب ۹۹» از مجموع کل شهرستان‌های استان؛ ۲۵ واحد از تبریز، دو واحد از مراغه و از شهرستان‌های بناب، مرند و چاراویماق از هر کدام یک کتابفروشی مشارکت کرده بودند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4585

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند