پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:32

طرح مهارت آموزی امداد و نجات در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

کمتر از یک دقیقه2940

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی امروز در هشتادمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به طرح مهارت آموزی امداد و نجات ۱۰ هزار جوان، گفت: این طرح با مشارکت جمعیت هلال احمر استان انجام می‌شود که بحث‌های مالی این طرح نیز تأمین شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، ایوب بهتاج  با بیان این که 469 برنامه هفته ازدواج در 21 شهرستان استان اجرا شد، افزود: تجلیل از زوج‌های دفاع مقدس، زوج‌های بهزیستی، زوج‌های خبرنگار و فعالین عرصه ازدواج بخشی از برنامه‌های این اداره کل در هفته ازدواج بود.

وی خاطرنشان کرد: کارگاه‌های آموزشی پیش از ازدواج نیز در مناطق 39 گانه آموزش و پرورش با هدف پیشگیری از طلاق، ازدواج آسان و آگاهانه برگزار شد که در نواحی پنج گانه پنجاه کارگاه بود که 3 کلاس 4 ساعته داشتند.

بهتاج ادامه داد: 12 هزار و 550 دانش آموز در این کارگاه‌ها، مباحثی مانند؛ نحوه ازدواج موفق، خواستگاری و… را آموزش دیده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان، آموزش خانواده دانش آموزان را نیز مهم دانست و اظهار داشت: برای اجرای این طرح نیز تأمین اعتبار انجام شده است و قصد داریم از اساتید فعال این حوزه استفاده شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1576

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند