پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 20:54

طرح و زوج فرد در تبریز از 15 مهر اجرایی می‌شود

02:00530

فرماندار تبریز در سخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلای اعظم امام خمینی(ره)، گفت: طرح و زوج فرد هم‌اکنون و به صورت ارشادی تا ۱۵ مهر اجرا می‌شود ولی از آن تاریخ به بعد، به صورت رسمی در هسته مرکزی این طرح اجرایی شده و دوربین‌های شماره‌زن نیز برای این خصوص نصب شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، بهروز مهدوی با اشاره به هشتم شهریور، روز مبارزه با تروریست و سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر، افزود:شهیدان رجایی و باهنر بنابه فرمایش امام راحل الگوی علم، تقوا، ساده‌زیستی و پاکدستی بوده و از این‌رو شهادت آنها به عنوان هفته دولت (هفته خدمت و خدمتگزاری) نامگذاری شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهرستان تبریز پنج درصد مساحت کل استان را داراست، اظهار داشت: از مجموع ۴ میلیون جمعیت آذربایجان‌شرقی، تقریبا نیمی از جمعیت در تبریز هستند.

مهدوی خاطرنشان کرد: شهرستان تبریز از نعمت، برق، گاز و مخابرات برخوردار است که فقط سه روستای زیر ۲۰ خانوار از نعمت گاز بی‌بهره هستند.

وی با نگاه به طرح های افتتاح شده در هفته دولت، یادآوری کرد: ۷۸۹ پروژه به مناسبت هفته دولت افتتاح شد که بیش از ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار بود که سهم تبریز از این پروژه‌ها، حدودا ۲۲۸ پروژه بود که افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

فرماندار تبریز با اشاره به برگزاری انتخابات در دوم اسفندماه 98، تصریح کرد: همه ما در این خصوص وظیفه رعایت قانون را داریم و با توجه به اینکه وزارت کشور تنها دستگاه مجری انتخابات است، از این‌رو با همراهی هیات‌های نظارت این انتخابات را در فضای امن، سالم و رقابتی برگزار خواهیم کرد.

وی با تاکید به اینکه هیچ فرد،گروه یا شخصی حق ندارد تا از امکانات دولتی برای تبلیغ استفاده کند.،بیان داشت: افرادی که تمایل دارند تا در انتخابات شرکت کنند، باید به یاد داشته باشند که ما مُرّ قانون را رعایت خواهیم کرد به طوریکه روز ثبت‌نام و تبلیغات به صورت دقیق مشخص شده است و اگر هفت روز تبلیغات کم است، باید به قانون مراجعه شود، چراکه هفت روز را قانون انتخاب کرده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1245

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند