پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:14

فرمولی جز تکیه بر توان ملی و ظرفیت های داخلی نیست

01:162070

فرمانده کل سپاه در سفر به آذربایجان شرقی و در بازدید از مرزهای شمال این استان، با تاکید بر اینکه بر مرزهای کشور اشراف،اقتدار و امنیت کامل داریم، گفت: برای عبور از دیوار بلند آرزوها و رویاهای دشمن ،فرمولی جز تکیه بر توان ملی و ظرفیت های داخلی نداریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حسین سلامی در جریان سرکشی از پایگاه ها و پاسگاه‌های مرزی با اظهار خرسندی از وضعیت آمادگی‌های دفاعی مرزبانان و رزمندگان مستقر در مقرها، افزود: آنچه که انسان مشاهده می‌کند اشراف، اقتدار و سیطره امنیت ملی است که توسط نیروها و واحدهای مرزدار ما در این نقاط برقرار شده است .

وی با بیان اینکه سپاه در امتداد توجه به امنیت مرزها و امنیت ملی، موضوع مردم یاری و محرومیت‌زدایی را  نیز در این مناطق دستور کارخود قرار داده، افزود: معتقدیم که باید مسیرهای موازی را توأم با هم برای عبور از مشکلات ناشی از فشارهای اقتصادی و  فضاسازی‌های روانی دشمن بپیماییم.

سلامی تاکید کرد: مقاومت اقتصادی از طریق رونق تولید امکان پذیر است  و این تنها راه گذر ما از شرایط موجود در قبال راهبردی که دشمن با جستجوی آن در صدد  تسلیم  ملت ایران و تحمیل  فرایند مذاکره است  خواهد بود.

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سفر به آذربایجان شرقی از مرزهای شمال این استان و نیز طرح‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در تبریز و مجتمع مس سونگون بازدید کرد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1233

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند