پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 21:54

فضای آموزشی مدارس میانه نامطلوب است

01:16350

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: فضا‌های آموزشی مدارس در استان آذربایجان شرقی به ویژه شهرستان میانه، وضعیت نامطلوبی دارند و بسیاری از مدارس نیازمند بازسازی و نوسازی است.

مهدی اسماعیلی ادامه داد: شهرستان میانه به عنوان بزرگترین شهرستان استان، دارای ۴۰۰روستا و جمعیت روستایی بسیار است، ولی کمبود فضای آموزشی موجب به وجود آمدن مشکلات بسیاری برای دانش آموزان و کادر آموزشی این شهرستان شده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی مدارس شده است، می‌توان از این زمان در جهت نوسازی و بازسازی مدارس استفاده کرده و مدارسی که نیاز به بازسازی دارند، در اولویت قرار بگیرند تا با شروع سال تحصیلی جدید، دانش آموزان با امنیت خاطر در کلاس‌های درس حاضر شده و به تحصیل خود ادامه دهند.

عضومجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از والدین دانش آموزان نسبت به شرایط نامناسب فضای آموزشی در شهرستان میانه گلایه دارند، از مسئولان اجرایی استان و هم چنین مسئولان آموزش و پرورش خواست نسبت به این موضوع با جدیت و اهتمام ویژه‌ای ورود کرده و شرایط فضای آموزشی را در استان به ویژه شهرستان میانه به وضعیت مطلوب برسانند.

امروز با پیگیری‌های مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تجهیزات آموزشی و ورزشی به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به مناطق آموزش و پرورش شهرستان اهدا شد.

منبع
yjc
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2993

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند