پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:45

قاتل 4 عضو یک خانواده در بناب دستگیر شد

01:0072290

فرمانده نیروی انتظامی بناب از دستگیری قاتل فراری چهار عضو یک خانواده در کمتر از هشت ساعت پس از ارتکاب جرم در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، سهراب شفقی اظهار داشت: در پی وقوع قتل اعضاء یک خانواده چهار نفره در یکی از محلات شهر بناب موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع جرم اعزام و پس از بررسی صحنه قتل شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی بناب تصریح کرد: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود، در کمتر از هشت ساعت پس از ارتکاب جرم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

شفقی یادآور شد: با تحقیقات و بررسی‌های به‌عمل آمده و اعتراف قاتل مشخص شد قاتل که با مقتولان نسبت فامیلی دارد، به‌دلیل اختلاف خانوادگی وارد خانه خاله‌اش شده و اعضای چهار نفره این خانواده را با سلاح گرم  به قتل رسانده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان افزود: متهم پس از اعتراف به قتل مقتولان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2454

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند