پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 00:02

قصه گویان به مدارس اعزام می شوند

01:331250

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی مرحله استانی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی در تبریز به این نتیجه رسیدیم که همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز قصه گویان به مدارس اعزام شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، علی بینش در این جلسه، با اشاره به آمار ثبت نام علاقه مندان به جضور در این جشنواره تاکید کرد: استقبال کم نظیر علاقه مندان دراستان برای شرکت دراین رقابت فرهنگی نشان از توسعه فعالیت قصه گویی در بین خانواده ها دارد.
وی با بیان این که مرجله استانی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی روزهای 17 و 18 مهر ماه سال جاری با جضور قصه گویان منتخب در تبریز برگزار خواهد شد افزود: از ابتدای هفته جاری هیات انتخاب کاربررسی قصه های بارگذاری شده در سایت جشنواره را در بخش زنان و مردان آغاز و نفرات منتخب به جشنواره استانی معرفی خواهد شد.
بینش در عین حال تاکید کرد تمام تمهیدات لازم برای برگزاری شایسته این چشنواره در تبریز پیش بینی شده و برنامه های متنوعی نیز در جنب این جشنواره همچون اعزام قصه گویان به مدارس، برگزاری نشست های تخصصی قصه گویی با حضور صاحب نظران این حوزه، چاپ نشریه جشنواره و برپایی نمایشگاهی از تصاویر جشن های قصه گویی در شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی برگزار خواهدشد.
در این جلسه اعضای شورای برنامه ریزی مرجله استانی بیست ودومین جشنواره بین المللی قصه گویی نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند همچنین کمیته های تحصصی این جشنواره معرفی شدند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1629

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند