پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:38

لیونل مسی در بارسلونا ماندنی شد

01:423020

لیونل مسی دقایقی پیش نخستین تمرین خود را پیش از آغاز فصل جدید را با بارسلونا انجام داد و نشان از ماندگاری این فوق ستاره آرژانتینی برای حداقل یک فصل دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، پس از شکست تلخ و باورنکردنی بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، تغییرات اساسی در این تیم کلید خورد که شاید مهمترین آنها در مورد لیونل مسی رخ داد؛ جایی که فوق ستاره آرژانتینی با ارسال یک بروفکس به باشگاه بارسلونا اعلام کرد که دیگر قصد ندارد به کار در این تیم ادامه دهد و خواهان جدایی است.

طی هفته های گذشته شایعات زیادی درباره لیونل مسی مطرح شد ولی اکثریت قریب به اتفاق آنها حاکی از آن بود که بارسا تنها در صورت دریافت بند فسخ 700 میلیون یورویی این فوق ستاره آرژانتینی راضی به جدایی اش خواهد شد؛ موضوعی که خود مسی و پدرش هیچ اعتقادی به آن نداشتند اما نهایتاً چند روز پیش بود که وی در مصاحبه ای با سایت گل اعلام کرد که یک فصل دیگر با بلوگرانا ادامه خواهد داد؛ تصمیمی که به نظر می رسید مسی هیچ علاقه ای به اتخاذ آن نداشته است.

پس از کش و قوس های فراوان ولی بالاخره مشخص شد که لیونل مسی امروز نخستین تمرین خود را پیش از آغاز فصل جدید با بارسلونا انجام خواهد داد و طی ساعات گذشته نیز تصاویری از او هنگام ورود به کمپ تمرینی باشگاه منتشر شد. همچنین مسی دقایقی پیش تمرین خود را با بارسا آغاز کرد تا به نوعی هواداران تیم کاتالانی بعد از چند هفته پر استرس نفس راحتی کشیده باشند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4792

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند