پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 17:36

ماشین سازی تبریز ۶ بازیکن امید و جوانان در اختیار گرفت

01:59360

رییس اداره ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی با اشاره به اینکه به علت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نتوانستیم بازیکنی را به جمع خودمان اضافه کنیم، گفت: با موافقت کادر فنی ۶ نفر از بازیکنان امید و جوانان به تیم بزرگسال ما اضافه شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حسن آذرنیا با اشاره به اهداف باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی، افزود: این باشگاه با هدف استعدادیابی و پرورش بازیکنان جوان به عنوان یکی از باشگاه های فعال در ورزش فوتبال آذربایجان شرقی فعالیت می کند.

رییس اداره ورزش باشگاه ماشین سازی خاطرنشان کرد: احمد زنده روح را به دلیل اینکه فقط چهار ماه از قراردادش با باشگاه مانده بود و بعد از آن باید به خدمت مقدس سربازی می رفت به باشگاه گل گهر سیرجان انتقال دادیم و همچنین با خروج سامان نریمان جهان کاپیتان تیم سبزقباها به خاطر اینکه پیشنهاد خوبی از طرف باشگاه نفتچی باکو داشت موافقت کردیم.

آذرنیا در خصوص جفرسون بازیکن برزیلی تیم فوتبال ماشین سازی اظهار کرد: از روز اول حضورش در تبریز با مصدومیت های شدیدی همراه بوده و آن طور که از وی انتظار داشتیم نتوانست کارایی و بازده قابل قبولی را از خودش به نمایش بگذارد و برای همین از لیست تیم ما جدا شد.

وی ادامه داد: با خروج سه بازیکن یاد شده و موافقت کادر فنی باشگاه، ۶ نفر از تیم های امید و جوانان باشگاه به تیم بزرگسالان اضافه شدند و زیر نظر احد شیخ لاری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تمریناتشان را انجام می دهند.

آذرنیا اظهار کرد: با برگزاری بازی تدارکاتی در تبریز شرایط آماده سازی بازیکنان و تغذیه و استراحت تیم را زیر نظر داریم.

وی در مورد بازی تدارکاتی خارج از استان گفت: سعی داریم ۲۸ دی با سفر به تهران بازی تدارکاتی با تیم گل گهر سیرجان داشته باشیم.

تیم ماشین سازی از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال شنبه پنجم بهمن از ساعت ۱۵ میزبان تیم سپاهان خواهد بود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2346

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند