پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:35

متوسل شدن ترامپ به فرانسه و اروپایی‌ها علت روشن ناکامی آمریکاست

01:492240

امام جمعه تبریز در خطبه‌های نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلای اعظم امام خمینی(ره)، متوسل شدن ترامپ به فرانسه و اروپایی‌ها را علت روشن ناکامی آمریکا در مقابل ایران و موفقیت ایران در راهبرد در برابر آمریکا دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم افزود: ترامپ با ارائه پیشنهادها، تلاش دارد تا ایران را از دستیابی به حقوق خود در برجام محروم کند که مسوولان دستگاه دیپلماسی باید در برابر این سناریوهای زرد فریب نخورده و آگاه و هوشیار باشند.

وی تاکید کرد: باید تدابیر و رهنمودهای رهبری را وجهه عمل و سرلوحه کار خود قرار دهیم تا بتوانیم در راستای احقاق حقوق حقه ایران و منافع ملی گام اساسی برداشت.

حجت‌الاسلام آل‌هاشم به هشتم شهریور، روز مبارزه با تروریست و سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر اشاره و اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ۱۷ هزار نفر در جریان اقدامات تروریستی منافقین شهید شدند که از جمله آنها شهید رجایی و باهنر بودند.

وی با بیان اینکه هفته دولت، فرصتی برای دولتیان جهت بررسی ابعاد، وظایف و کارکرد دولت است، ادامه داد: مسئولان باید دقت کنند که وظیفه پیشگامی دولت در مبارزه با فساد برای مبارزه با فساد است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خاطرنشان کرد: وظیفه دولت در ایجاد بسترهای شفافیت مالی و پرهیز از حواشی و ورود به عرصه مبارزه عملی با فساد پرهیز از سیاسی کردن گفتمان مبارزه با فساد است و در این راستا باید مسائل جناحی را کنار بگذاریم و هر کسی از هر جناحی که فساد کرد، با آن مبارزه کنیم.

امام جمعه تبریز با اشاره به آغاز محرم از روز یکشنبه، بیان داشت: هیات‌های عزاداری موجب زنده ماندن واقعه کربلا هستند ولی از آنها درخواست داریم تا حال شهروندان را مراعات کرده و در کنار عزاداری، آسایش مردم را هم رعایت کنند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1242

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند