پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۸ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 20:23

مجوز کالای همراه مسافر در خداآفرین صادر می شود

01:01340

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: مجوز کالای همراه مسافر در خداآفرین صادر می‌شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، شاسفند افزود: با تلاش‌های سازمان منطقه آزاد ارس و تعامل سازنده استاندار آذربایجان شرقی و ناظر گمرکات استان، بستر‌های لازم جهت صدور مجوز ورود کالای همراه مسافر در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس مورد تصویب قرار گرفت.

وی ادامه داد: با پیگیری سازمان منطقه آزاد ارس و انجام تمهیدات لازم، امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی با درخواست صدور مجوز کالای همراه مسافر در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس موافقت به عمل آمده و این موضوع مورد تصویب قرار گرفت.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس اعلام داشت:مصوبه مذکور به کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور ارسال و با ابلاغ توسط وزارت کشور، ورود کالای همراه مسافر در مرکز خداآفرین به زودی عملیاتی خواهد شد.

شاسفند تاکید کرد: منطقه آزاد ارس به موازات فعالیت کالای همراه مسافر به محدوده خداآفرین نسبت به راه اندازی سیستم جامع مسافری گمرکی در مرکز اقدام و این سامانه را عملیاتی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه این موضوع یکی از خواسته‌های اصلی مردم منطقه بود، گفت: با فعال شدن سیستم صدور مجوز کالای همراه مسافر در مرکز خداآفرین، شاهد رونق بیشتری در منطقه خداآفرین خواهیم بود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1711

991 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند