پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 07:18

محصول جدید پارس خودرو رونمایی شد

01:37390

پارس خودرو از جدیدترین محصول خود با نام «کوئیک R پلاس» رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، معاون پارس خودرو در مراسم رونمایی از خودرو کوییک R ، گفت: طی مدتی که محصول کوییک R را شروع کردیم بازخورد‌هایی از مشتریان داشتیم که در خواست نصب گزینه های بیشتری روی این محصول داشتند.

بهنام خلج ادامه داد: پس از آن اقدام به ارتقا محصول کردیم و اکنون این محصول به اسم کوییک R پلاس عرضه خواهد شد، تقاضای مشتریان این روز‌ها با توجه به رقابت بالاتر می‌رود و ما در تلاش هستیم خود را ارتقا دهیم.

وی افزود: نتایج به دست آمده از نظرسنجی نشان می دهد، رضایت این خودرو قابل قبول بوده و این موضوع را مد نظر داریم تا مدام محصول خود را ارتقا دهیم تا شاهد بهبود مستمر محصول باشیم.

معاون فنی شرکت پارس خودرو نیز در سخنانی بیان داشت: پس از تولید خودرو کوییک R اقدام به تولید کوییک R پلاس کردیم و در تلاش بودیم این خودرو را ارتقا دهیم. در بهمن ماه نخستین نمونه خودرو تولید و در اسفند ماه به تولید یک روز خط رسید و پس از آن به تولید انبوه رسیدیم.

شهریار طهماسبی با بیان اینکه همه قطعات تولیدی این خودرو در داخل تولید شده، خاطرنشان کرد: در حال حاضر این خودرو روزی ٢٠ دستگاه تولید می‌شود و به مرور این تولید افزایش خواهد یافت.

طهماسبی ادامه داد: امکانات این خودرو افزایش یافته و مجهز به دوربین دیده عقب، شیشه‌های دودی، صندلی چرمی و بسیاری دیگر از امکانات شده است.

 

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3917

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند