پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۴ / ۰۵ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 16:35

مدافع سابق اتلتیکو مادرید: نیمار واقعا غیر قابل تحمل است

02:006770

مدافع راست سابق اتلتیکو مادرید در دوران حضور نیمار در بارسا اغلب با او در زمین دچار تنش می شد و معتقد است نیمار درون زمین واقعا غیرقابل تحمل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، نیمار ستاره برزیلی پی اس جی همواره به این متهم می شود که مدافعان مقابلش را تحقیر می کند. او زمانی که در بارسلونا بود و حالا در پی اس جی بارها با خطای شدید مدافعان روبرو می شود و آنها در توجیه می گویند که ستاره برزیلی تحقیرشان کرده است.

این تحقیر هم کلامی است و هم با دریبل های متوالی و اعصاب خردکن تا جایی که هدف، فقط مضروب کردن نیمار می شود.

شاید یکی از معروف ترین بازی هایی که نیمار به تحقیر مدافعان متهم شد، بازی جام حذفی بین بارسا و اتلتیکو بود. فصل 15-2014 که نیمار با خوان فران و دیگر بازیکنان اتلتیکو درگیری شدیدی پیدا کرد.

 

خوان فران که سال 2019 از اتلتیکو جدا و راهی سائوپائولوی برزیل شد، در آستانه بازی فردای اتلتیکو و بارسا به ذکر خاطرات تنش هایش با نیمار پرداخت و گفت:« بله؛ نیمار بازیکنی بود که بیش از همه در زمین عصبانی ام می کرد. درگیری با او دیگر عادی شده بود. می گویند نیمار بیرون زمین پسر خوبی است ولی درون میدان واقعا غیر قابل تحمل بود. او با توپ و بدون توپ، بازیکن مقابل را تحریک می کند هرچند که خودم هم درون زمین قدیس نبودم».

خوان فران در مورد نبرد قهرمانی لالیگا و بازی فردای اتلتیکو-بارسا در نوکمپ گفت:« سال 2014 در نوکمپ بارسا را متوقف کردیم و قهرمان لالیگا شدیم. ما اطمینان داشتیم که در نوکمپ جام را از دست نخواهیم داد. لالیگایی باورنکردنی را داشتیم و به فینال لیگ قهرمانان نیز رسیده بودیم. حس می کردیم که هر دو جام را می بریم ولی در نهایت به لالیگا رسیدیم. بازیکنان اتلتیکو فردا باید با ایمان به پیروزی وارد بازی شوند».

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4964

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند