پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 10:28

مربی توفارقان آذرشهر: مقابل آویژه صنعت تمرکزمان را از دست دادیم

01:13310

مربی تیم بسکتبال توفارقان آذرشهر گفت: با فشار بیشتر روند بازی را تغییر دهیم اما بچه‌ها به خاطر تمرکز کم نتوانستند کاری که مربیان می‌خواستند را انجام دهند و این نتیجه رقم خورد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، تیم توفارقان آذرشهر در دیداری از سری مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال در تبریز به مصاف آویژه صنعت مشهد رفته و با نتیجه 68 بر 56 مغلوب این تیم شد.

سامان نیلی، مربی این تیم در رابطه با دیدار مقابل نماینده مشهد اظهار داشت: متأسفانه توپ‌های ما در این بازی گل نشد. اما تیم مقابل نیز بهتر از ما کار کرد و توپ‌هایشان وارد سبد شد.

وی افزود: در نیمه دوم تلاش کردیم با فشار بیشتر روند بازی را تغییر دهیم اما بچه‌ها به خاطر تمرکز کم نتوانستند کاری که مربیان می‌خواستند را انجام دهند و این نتیجه رقم خورد.

نیلی در رابطه با تقویت تیم توفارقان آذرشهر برای بازی‌های آتی خاطرنشان کرد: در نظر داریم که یکی دو بازیکن به تیممان اضافه کنیم اما باید دید نظر سرمربی و مسئولان تیم در مورد جذب بازیکن جدید چه خواهد بود.

وی در مورد عملکرد بهتر توفارقان در کوارتر پایانی بازی مقابل آویژه صنعت مشهد گفت: برنامه داشتیم تا در نیمه دوم عملکرد بهتری ارائه کنیم. بازی‌های قبلی را آنالیز کرده بودیم اما بچه‌ها تمرکز خودشان را از دست دادند و متأسفانه توپ‌هایمان وارد سبد نشد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1870

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند