پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۱۰ / ۰۴ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 03:29

مسببان وضعیت فعلی تراکتور، در تلویزیون تیم را نقد می‌کنند

01:291000

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از تسنیم، مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: مسببان وضعیت فعلی اکنون به‌عنوان کارشناس از تیم انتقاد می‌کنند در حالی که خوشان باید پاسخگوی این شرایط باشند.

حسین خطیبی درباره شکست تراکتور در دو دیدار متوالی مقابل آلومینیوم اراک و مس رفسنجان اظهار داشت: امتیازات مهمی را در دو هفته اخیر با اشتباهات داوری از دست داده‌ایم. با بهبودی بازیکنان مصدوم که نفرات اصلی‌مان هم هستند، وضعیت تراکتور بهتر خواهد شد و قطعاً به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه می‌شویم.

وی با انتقاد از یارگیری تراکتور در ابتدای فصل، افزود: مالک و مدیریت باشگاه به فردی در ابتدای فصل اعتماد کردند که متأسفانه با مشاوره‌های غلط و دخالت‌های بی‌جا، موجب شد تیم نتواند به خوبی یارگیری کند. این فرد عامل اصلی جدایی برخی از بازیکنان باکیفیت تراکتور بود.

خطیبی خاطرنشان کرد: ایشان به جای صحبت در تلویزیون و نقد وضعیت فعلی تیم، پاسخگوی اقداماتش در ابتدای فصل باشد. هواداران بدانند، فردی که امروز در قامت کارشناس صحبت و از تراکتور انتقاد می‌کند، از عوامل اصلی بالانس نبودن تیم و کمبود بازیکن است. به قول مورینیو صحبت کردن در تلویزیون برای کسانی که هیچ رزومه‌ای در تیمداری و مربیگری ندارند خیلی راحت است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: هواداران بهترین قاضی هستند و می‌دانند که این تیم در ابتدای فصل به چه شکل بسته شده و وضعیت فعلی حاصل چه تفکراتی است ولی با این حال با تفکرات سولدو شاهد بهبودی شرایط و نتیجه گیری مطلوب خواهیم بود.

منبع
تسنیم
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=5055

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند