پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 19:17

مشکل قطعی اینترنت ردمی نوت ۹ اس صدای اروپائی ها را در آورد

01:251790

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، ​​​​​​​بسیاری از کاربران گوشی‌های شیائومی ردمی نوت ۹ اس از مشکل قطع شدن پی‌درپی اینترنت وای‌فای شکایت دارند.

 

سری گوشی‌های هوشمند شیائومی ردمی نوت ۹ اس که به تازگی در بازار کشورهای اروپایی و انگلستان عرضه شده است، به نظر می‌رسد که یکی از مدل‌های آن صدای خیل عظیمی از کاربران را درآورده است؛ چراکه آنها در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از مشکل قطع خودکار اتصال به اینترنت وای‌فای در این گوشی‌ها سخن گفته و خبر داده‌اند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی کاربران این گوشی‌های چینی پس از گذشت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه از قفل شدن صفحه نمایش، اتصال وای‌فای را از دست خواهد داد و در صورتی که صفحه دوباره روشن شود، اتصال برقرار می‌شود.

هنوز گزارشی از مشکل کاربران در سایر مناطق و کشورهای جهان منتشر نشده و در دسترس نیست.

شرکت شیائومی برای رفع این مشکل به کاربران پیشنهاد کرده که گوشی یا روترهای وای‌فای خود را ریست کنند که البته به گفته بیشتر کاربران این راهکار مفید و سودمندی نبوده است.

با اینکه برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که مشکل اتصال وای فای گوشی‌های آنها پس از دریافت به روزرسانی MIUI ۱۱.۰.۸.۰ برطرف شده است، ولی برخی دیگر از آنها عنوان کردند که حتی پس از دریافت آپدیت مذکور مشکل آنها رفع نشده است.

هنوز معلوم نیست که این مشکل نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری و اینکه آیا شیائومی می‌تواند نقص مذکور را با انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برطرف کند یا خیر.

منبع
خبرگزاری ایسنا
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3070

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند