پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۱۰ / ۰۴ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 04:16

مهاجمی که جای خالی رونالدو را پر خواهد کرد!

01:161300

ستاره سابق تیم ملی ایتالیا درباره انتقال احتمالی مائورو ایکاردی به یوونتوس گفت: پس از جدایی کریستیانو رونالدو، یوونتوس در امر گلزنی به مشکل خورده و به نظر من ایکاردی می تواند این کمبود را برطرف کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، لوکا تونی با بیان اینکه مائورو ایکاردی خرید فوق العاده ای برای یوونتوس خواهد بود، افزود: ایکاردی می تواند مشکل گلزنی یوونتوس را حل کند، ایکاردی بازیکنی فرصت طلب محسوب می شود و به عقیده من یکی از دلایلی که موجب شد او نتواند دوران خوب حضور در اینتر را در پاری سن ژرمن نیز تجربه کند، این بود که زیر سایه ستاره های این تیم قرار گرفت.

وی ادامه داد: آلگری در حال حاضر بازیکنانی نظیر پائولو دیبالا، آلوارو موراتا و مویسه کین را در اختیار دارد ولی من فکر می کنم هیچ کدام از آن ها توانایی استفاده از فضاهای کوچک را ندارند. اگر انتخاب با من بود حتما موراتا را نگه می داشتم و‌ ایکاردی را هم جذب می کردم.

یوونتوس پس از جدایی کریستیانو رونالدو از ترکیب این تیم در تابستان امسال و پیوستن به منچستریونایتد، نتوانست جای خالی او را پر کند و تیم ماسیمیلیانو آلگری در این فصل به وضوح با مشکل گلزنی روبرو بوده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=5293

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند