پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 11:30

مگر می‌شود بودجه گیتی پسند کمتر از مس سونگون باشد؟

03:23300

کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون با انتقاد از اظهارات مسئولان تیم گیتی پسند، سوال کرد: مگر می‌شود بودجه گیتی پسند کمتر از مس سونگون باشد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، رقابت دو باشگاه مس سونگون و گیتی پسند در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتسال علاوه بر بالارفتن هیجان این بخش، انتقاد مسئولان دو باشگاه از همدیگر را در پی داشته است. گیتی پسند مس را به دولتی بودن و ریخت و پاش در نقل و انتقالات متهم می‌کند و مسی‌ها هم اعتقاد دارند دست بخش خصوصی برای هزینه کردن بیشتر باز است.

فرهاد فخیم کاپیتان تیم فوتسال مس سونگون اظهار داشت: فوتسالیست‌های ایران قرارداد بالایی ندارند و هرچه که می‌گیرند نوش جانشان. این خیلی خوب است که در فوتسال هزینه می‌شود. دم باشگاه گیتی پسند هم گرم که دارد هزینه می‌کند. آن‌ها ۱۰ سال است که در سطح بالایی در فوتسال هزینه می‌کنند.

وی افزود: از اظهارات اخیر مسئولان و مربیان گیتی پسند تعجب می‌کنم. گیتی سال گذشته دو برابر مس بودجه داشت. سالی که گیتی پسند برای آخرین بار قهرمان شد، بازیکنان برزیلی داشت. حتی اصغر حسن زاده، مهدی جاوید و احمد اسماعیل پور هم در این تیم بودند. آن زمان من در تیم دبیری بودم که گیتی پنج برابر ما هزینه کرده بود.

کاپیتان تیم فوتسال مس در واکنش به اظهارات اخیر وحید شمسایی سرمربی گیتی پسند اظهار کرد: آقای شمسایی! شما خودت در تیم تاسیسات که دولتی بود حضور داشتید و حتی با این تیم پنجم هم شدید. چطور می‌گویید امسال آنچنان هزینه نکرده اید. امسال بهتر از سال‌های قبل خرج کرده اید. ما که در جریان هستیم.

فخیم تاکید کرد: خود وحید حداقل به اندازه سه ملی پوش قرارداد بسته است. با این حساب مگر می‌شود بودجه گیتی پسند کمتر از مس باشد؟ می‌گویند مس دولتی است؛ بله تیم دولتی برای هزینه کردن محدودیت بیشتری دارد. انصاف هم خوب چیزی است. مدام می‌گویند مس تیم میلیاردی است؛ من که در این تیم هستم می‌گویم اینطور نیست.

وی خاطرنشان کرد: مس قرارداد همان نفراتی که قبلا داشت را تمدید کرده است و فقط حمید احمدی را به خدمت گرفته. گیتی پسند وحید شمسایی را با چند بازیکن جدید آورده است. قرار است شمسایی یک یا حتی دو دستیار برزیلی هم داشته باشد. می‌خواهند با این حرف‌ها تیم مس را تحت فشار بگذارند و ما را به حاشیه ببرند.

کاپیتان تیم مس گفت: به عنوان مثال ما قدرت بهادری را می‌خواستیم، ولی ببینید گیتی پسند چقدر به این بازیکن پول داده که حاضر شده است به این تیم برود. یا مثلا علیرضا وفایی سال گذشته در مس بود و حالا حاضر شده با چه قراردادی به گیتی پسند اضافه شود.

فخیم ادامه داد: وحید شمسایی و عراقی زاده (عضو هیات مدیره گیتی پسند) طوری مصاحبه می‌کنند که توپ را در زمین مس بیاندازند، ولی همه چیز برعکس است. البته بستن این قرارداد‌ها و گرفتن این پول‌ها نوش جانشان، ولی دیگر جوسازی نکنند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا مس بازیکن دیگری را هم به خدمت می‌گیرد؟ گفت: همین که مس نفراتش را حفظ کرده، خیلی خوب است. ما یک بازیکن «عقب گیر» یعنی حمید احمدی که یک استثنا است را به خدمت گرفتیم. درخشانی هم که به تیم اضافه می‌شود. فقط می‌ماند یک بازیکن چپ پا که باید جذب کنیم.

کاپیتان تیم مس درباره سرنوشت علیرضا افضل سرمربی این تیم و محرومیت یک ساله اش اظهار کرد: افضل فصل بعد هم سرمربی است. امیدوارم رای ناعادلانه محرومیت یک ساله اش کاهش یابد. واقعا انصاف نبود افضل یک سال محروم شود.

فخیم در پایان درباره شائبات تغییر مدیرعامل باشگاه مس سونگون هم گفت: به نظرم نجفی در این مدت در تیم مس عالی کار کرده است. او تیم را عالی بسته و ارتباط خوبی با بازیکنان دارد. دوست داریم نجفی بماند و فکر نمی‌کنم تغییری صورت بگیرد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4603

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند