پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 09:17

ناوگان اتوبوسرانی تبریز با استفاده از نانو ذرات کوانتوم ضدعفونی می شود

01:27220

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از ضدعفونی ناوگان اتوبوسرانی تبریز با استفاده از نانو ذرات کوانتوم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، غنی زاده با اعلام این خبر، گفت: با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا در روز‌های اخیر اهتمام ویژه و مستمری جهت ضدعفونی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در حال انجام بوده و در این راستا استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده نانو ذرات کوانتوم جهت ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی با همکاری سازمان پارک علم و فناوری استان آغاز شده است.

وی افزود: این دستگاه بر اساس ماده ضدعفونی کننده غیرالکلی و بر پایه نانو ذرات کوانتوم در مدت سه دقیقه قادر به ضد عفونی کردن کابین اتوبوس‌ها است و با استفاده از این روش در مدت زمان کوتاهی همه اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی ضدعفونی می‌شود.

وی ارسال روزانه پیامک به رانندگان بخش دولتی و خصوصی برای آگاهی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم مسافرگیری به صورت سرپائی، نصب تراکت‌های الزامی بودن استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس‌ها، ضدعفونی مستمر ایستگاه‌های اتوبوس، توزیع مستمر ماسک با قیمت مصوب دولتی در باجه‌های شارژ و فروش کارت بلیط را از جمله اقدامات دیگر اتوبوسرانی در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ اعلام کرد.

غنی‌زاده در پایان از شهروندان خواست: جهت حفظ سلامتی خود و همشهریان عزیز هنگام سوار شدن به اتوبوس حتما از ماسک استفاده کرده و فاصله فیزیکی را نیز رعایت کنند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4324

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند