پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:26

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، لوازم و مصالح ساختمانی در تبریز برگزار می شود

کمتر از یک دقیقه2800

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی لوازم و مصالح ساختمانی و بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی حرارتی، برودتی وسیستم‌های تهویه، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم ومصالح ساختمانی و بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه در سالجاری با حضور وسیع و گسترده تولیدکنندگان و بازرگانان داخلی و خارجی از سوم الی ششم تیرماه در تبریز برگزار می شود.

این نمایشگاه در چهار سالن نمایشی امیرکبیر، پروین اعتصامی، شهریار و آذربایجان در مساحتی بالغ بر ۲۲۰۰۰ مترمربع فضای مسقف و ۱۵۰۰ مترمربع فضای باز برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه‌ها از ۱۲ استان آذربایجان‌شرقی و غربی، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، یزد، البرز، قم، گلستان، گیلان و فارس و از کشور‌های ترکیه، چین، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره، فرانسه، مالزی و تایوان در قالب نمایندگی شرکت خواهند کرد..

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، لوازم و مصالح ساختمانی و بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی حرارتی، برودتی و سیستم‌های تهویه ایران-تبریز در تبریز سوم الی ششم تیرماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ جهت بازدید متخصصان و علاقه‌مندان  آزاد است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3493

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند