پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:26

وزش باد با سرعت 72 کیلومتر در ساعت در شهر جدید سهند

01:112130

مسئول روابط عمومی هواشناسی آذربایجان‌شرقی با اشاره به وزش باد در بیشتر مناطق استان، گفت: از روز شنبه وزش باد شدید آغاز و بیشتر مناطق استان را درنوردید که بیشترین وزش باد با سرعت 72 کیلومتر در ساعت از شهر جدید سهند به ثبت رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، افشین ابراهیمی با بیان اینکه مرند و کلیبر رکوردار بارش در 72 ساعت گذشته در استان بودند، افزود: در بیشتر مناطق استان در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه شاهد بارش پراکنده باران بودیم ولی بیشترین بارش در روز یکشنبه با 33 میلیمتر از روستای میاب شهرستان مرند، روز شنبه با 26.5 میلیمتر شهرستان کلیبر و 25.8 میلیمتر از شهرستان ورزقان به ثبت رسیده و همچنین از شهرستان ورزقان بارش تگرگ نیز گزارش شده است.

وی اظهار داشت: ‌در این مدت حداقل دما از شهرستان های سراب، ‌هریس و چاراویماق با ٧ درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسیده و دمای تبریز نیز  ٢١ درجه بالای صفر گزارش شده است.

ابراهیمی با بیان اینکه وضعیت جوی برای 24 ساعت آینده نسبتا ناپایدار است، اعلام داشت: در 24 ساعت آینده جوی نسبتا ناپایدار بوده در نواحی شمالی و شرقی بعد از ظهر افزایش ابر، وزش باد ( گاهی تا نسبتا شدید) و رگبار پراکنده باران و یا رعد و برق و در منطقه ارسباران گاهی همراه با مه پیش بینی می‌شود‌.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1501

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند