پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 08:49

چرا لواندوفسکی جانشین رونالدو در رئال مادرید نشد؟

01:43300

رئال مادرید در چند مقطع برای خرید رابرت لواندوفسکی اقدام کرد که آخرین آن در تابستان سال 2018 و پس از جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم بود ولی لواندوفسکی در مصاحبه با بیلد مدعی شد از رد این پیشنهاد پشیمان نیست و بایرن همیشه از او حمایت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از ورزش 3، رابرت لواندوفسکی گفت: «در آن زمان گمانه زنی های زیادی وجود داشت. رئال مادرید یک باشگاه بزرگ است و البته که من به این انتقال فکر کردم، اما در نهایت در بایرن ماندم و حالا از این تصمیم پشیمان نیستم. ما یک خانواده هستیم و این باید هرگونه تردیدی را از بین ببرد. من در مونیخ خوشحال هستم. من 100 درصد و با تمام وجود بازیکن بایرن هستم و با این تیم شناخته می شوم. می دانم که این باشگاه چقدر پشت سر من ایستاده است.

در ماه آگوست 32 ساله می شوم اما خودم را بازیکن 27 یا 28 ساله و شاید حتی کمتر احساس می کنم. من می خواهم سال ها در بالاترین سطح بازی کنم و تمام تلاشم را برای رسیدن به این هدف انجام خواهم داد. من برای خودم محدودیتی نمی بینم و می توانم حتی بهتر از این هم هم باشم. احساس نمی کنم به تمام پتانسیل خود رسیده ام و در این فصل 90 درصد قدرتم را نشان ندادم.»

شانس بایرن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار از سال 2013؟ « صادقانه من این فصل را یک فرصت بزرگ می دانم که بتوانیم در لیگ قهرمانان به موفقیت برسیم. تیم فضای خوبی دارد و ما شیمی خوبی بین خودمان احساس می کنیم.»

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3894

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند