پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۴ / ۰۵ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:22

چلسی-منچسترسیتی؛ پیش نمایش فینال لیگ قهرمانان اروپا

01:376340

توماس توخل سرمربی چلسی در نشست خبری بازی با منچسترسیتی به سوالات مختلف پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، چلسی که چهارشنبه شب توانست با شکست رئال مادرید راهی فینال لیگ قهرمانان شود، فردا باید در هفته 35 لیگ برتر انگلیس برابر منچسترسیتی صدرنشین لیگ و دیگر تیم فینالیست لیگ قهرمانان قرار بگیرد.

هر دو تیم روحیه مضاعفی گرفته اند و اهداف متفاوتی را دنبال می کنند. سیتی می تواند قهرمانی اش را در این بازی قطعی کند و چلسی هم رتبه سوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را مدنظر دارد.

 توماس توخل سرمربی چلسی در نشست خبری این بازی و در مورد ترکیب احتمالی این تیم گفت:«هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ام. ما نسبت به سیتی یک روز فرصت کمتر برای استراحت داشته ایم و باید توجه داشت که این یک بازی دور از خانه نیز محسوب می شود. ما باید به منچستر برویم و در چنین مقطع حساسی از فصل، عامل خستگی می تواند تاثیرگذار باشد.»

رسیدن به فینال لیگ قهرمانان:« فوق العاده است و بسیار از این اتفاق خوشحالم. نیاز به بازیکنانی داریم که از لحاظ بدنی و ذهنی در بهترین شرایط باشند. کسانی که لایق و شایسته حضور در چنین بازی های بزرگی هستند.

در مقایسه با بازی فردا و فینال لیگ قهرمانان برابر سیتی، ممکن است تاکتیک ها متفاوت باشند. برای بازی فردا باید ببینم چه بازیکنانی در شرایط بدنی بهتری قرار دارند و بر اساس آن سیستم تیم مشخص می شود. قطعا نسبت به بازی با رئال تغییراتی خواهیم داشت.»

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4961

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند