پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 14:54

چهارمین دوسالانه عکس نور در تبریز برگزار می شود

01:57570

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، شاهرخ دبیرچهارمین دوسالانه عکس نور سازمان بسیج هنرمندان گفت: از زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، تعداد ۴۲۸ عکاس در سایت مربوط به جشنواره با عنوان طرفه هنر ثبت نام کردند که تعداد ۳۵۴ مجموعه به دبیرخانه ارسال شد و با اعلام نظر هیات داوران آثار ۳۱۴ عکاس در بخش ویژه و آزاد شرایط‌های مورد نظر با قوانین جشنواره را دارا شدند.

شاهرخ افزود: ۸۸ عکاس در بخش ویژه مجموعا ۹۳۸ عکس در قالب مجموعه‌های ۸ تا ۱۲ فریمی و در بخش آزاد نیز ۲۲۶ عکاس با ارسال ۲ هزار و ۷۶۰ عکس در این جشنواره حضور یافتند که در مجموع ۳ هزار و ۶۹۸ قطعه عکس در قالب مجموعه عکس به دبیرخانه این دوره از دوسالانه سراسری عکس نور ارسال شد.

دبیر کل جشنواره ملی عکس نورگفت: با اعلام نظر هیات داوران که متشکل از دو داور استانی و سه داور کشوری بود تعداد ۳۴ مجموعه به بخش نمایشگاهی راه یافت که از این تعداد ۱۸ مجموعه در بخش ویژه و ۱۶ مجموعه مربوط به بخش آزاد است که در مراسم اختتامیه این دوره ۳۵۰ قطعه عکس در قالب افتتاح نمایشگاه در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

شاهرخ با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده و راه یافته به بخش نهایی این دوسالانه گفت: دوشنبه نهم دی ماه همزمان با بزرگداشت سالروز حماسه نهم دی ماه آثار راه یافته به بخش نهایی این جشنواره در قالب نمایشگاه افتتاح و در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

دبیر کل جشنواره ملی عکس نور گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده این نمایشگاه به مدت ده روز از روز اختتامیه دایر و پس از آن نیز در شهر اصفهان به مدت یک هفته در معرض دید قرار می‌گیرد.

وی افزود: صبح روز سه شنبه دهم دی ماه نیز، نشست عکاسی با حضور تمامی عکاسان مدعو به این اختتامیه در شهر تبریز و با محوریت مجموعه عکس برگزار می‌شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1920

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند