پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 06:45

کاهش 27 درصدی تردد در تبریز با اجرای طرح زوج و فرد

01:12350

یونس منفرد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌شرقی در چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان از کاهش23 الی 27 درصدی تردد در بافت مرکزی تبریز با اجرای طرح زوج و فرد خبر داد.

به پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست با اشاره به تأثیرات مثبت اجرای طرح زوج و فرد در بافت مرکزی شهر تبریز، از ادامه اجرای این طرح خبر داد.

جواد رحمتی  افزود: اجرای این طرح، مزایایی همچون کاهش ترافیک و آلودگی هوا را به دنبال داشته و به عنوان یکی از تخصصی‌ترین تصمیمات شورای ترافیک، اجرا می‌شود.

وی بر ضرورت استفاده شهروندان از وسائط نقلیه عمومی تاکید و بیان کرد: استفاده از سرویس عمومی برای ادارات دولتی و سازمان‌ها نیز می‌تواند نقش موثری در اجرای موفق این طرح و کاهش تردد در بافت مرکزی شهر را به دنبال داشته باشد.

رحمتی، قانون را سرلوحه اصلی تمام دستگاه‌های اجرایی، نظامی و انتظامی دانست و اظهار داشت: تشویق مردم به رعایت الزامات و محدودیت‌های ترافیکی، یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گرفته و در صورت عدم رعایت و بی‌توجهی، اعمال قانون نیز باید مورد توجه مجریان قانون قرار گیرد.

بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص سهمیه‌های جدید تجهیزات CNG واگذار شده به استان، بررسی پرونده‌های اصلاح هندسی و تغییرات ترافیکی شهر تبریز از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1350

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند