پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۳۰ / ۱۰ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 08:15

کتب فرهنگ شهروندی با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر کشور رونمایی شد

01:22520

شهردار تبریز از رونمایی از کتب فرهنگ شهروندی با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، ایرج شهین باهر شهردارتبریز با اعلام این خبر گفت: برای نخستین بار در کشور، مجموعه کتب فرهنگ شهروندی با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون وزیر کشور رسما رونمایی و طرح جامعه آموزش‌های شهروندی در مدارس تبریز کلید خواهد خورد.

وی افزود: مجموعه کتب فرهنگ شهروندی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و با مشارکت خانه محیط زیست و توسعه پایدار در تبریز با آخرین شیوه‌های آموزشی رایج در دنیا جهت ارائه در مدارس تهیه و تدوین شده است.

شهردار تبریز یادآور شد: کتب تدوین شده امسال در ۲هزار و ۲۴۹ مدرسه تبریز و ۱۳هزار کلاس درس توسط مربیان و معلمان آموزش دیده آموزش و پرورش و شهرداری تبریز به دانش آموزان ارائه خواهد شد.

شهین باهر اعلام کرد: در همین راستا ۳۵۳هزار و ۷۰۰جلد کتب فرهنگ شهروندی شامل ۳۲۲هزار جلد کتاب آموزش شهروندی ویژه دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی و ۳۲هزار جلد تسهیلگری ویژه معلمان و مربیان در نواحی ۵گانه آموزش و پرورش، تالیف و توزیع شده است.

وی افزود: برای تدریس این کتب حدود ۱هزار و ۲۰نفر در مدارس از معلمان و مربیان مدارس ابتدایی و پیش دبستانی آموزش و پرورش و مربیان مراکز فرهنگی شهرداری آموزش دیده اند.

برای نخستین بار در ایران مجموعه مجموعه کتب آموزش شهروندی توسط شهرداری تبریز در ۲۶ جلد گردآوری و چاپ شده است.

 

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1770

979 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند