پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۸ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 04:58

کلاهبرداری با پیش‌فروش آپارتمان مسکن مهر برای شهروندان تبریزی

01:005520

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری عامل کلاهبرداری 10 میلیارد ریالی از 90 شهروند تبریزی با ترفند پیش‌فروش آپارتمان در پروژه مسکن مهر خبر داد.

حسین عبدی افزود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان تبریزی مبنی‌بر کلاهبرداری از آنها با پیش‌فروش آپارتمان، بررسی و پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی  قرار گرفت که در بررسی اظهارات مال‌باختگان مشخص شد، فردی سودجو چند واحد آپارتمانی را در شهر تبریز همزمان به تعدادی از شهروندان پیش‌فروش کرده است.

وی تصریح کرد: ماموران حین رسیدگی به پرونده متوجه شکایت‌های دیگری در این زمینه شدند که به‌دلیل حساسیت موضوع، ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اشراف اطلاعاتی متهم را که سابقه کلاهبرداری نیز دارد شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک اقدام ضربتی این فرد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به افزایش تعداد شاکیان و ادامه تحقیقات از متهم برای کشف دیگر جرائم احتمالی از شهروندان خواست؛ در انجام معاملات وسوسه‌انگیز دقت و در تنظیم اسناد مسکن، خودرو و… ضمن استعلام از مبادی ذی‌ربط با کارشناسان با تجربه مشورت کنند، چراکه اعتماد نابه‌جا و طمع سرآغاز بسیاری از جرائم است.

تاکنون مبلغ 10 میلیارد ریال کلاهبرداری با این شگرد از سوی متهم شناسایی و کشف شده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3496

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند