پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۴ / ۰۵ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:04

کنکور99، 4 روزه برگزار می‌شود

01:0096850

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه کنکور امسال 4 روزه برگزار می‌شود، از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد طی 3 روز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت کشور و به منظور کاهش تراکم با توجه به شرایط شیوع کرونا در کشور، آزمون‌های بعد از ظهر گروه‌های آموزشی کنکورهای کارشناسی و کارشناسی ارشد حذف شد.

وی با تأکید به این که روز برگزاری آزمون گروه‌های آموزشی متعاقبا اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته عوامل اجرایی مراکز برگزاری کنکور و آزمون کارشناسی ارشد  ۵۰ درصد افزایش و حوزه‌های برگزاری آزمون‌ها نیز ۴۰ درصد افزایش خواهند داشت.

خدایی با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی حداقل و حداکثر دارند، اظهار داشت: در برگزاری آزمون‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد این پروتکل‌ها در حد حداکثر برگزار می‌شود. ضمن این که نماینده‌ای از معاونت بهداشتی وزارت بهداشت در حوزه‌های برگزاری آزمون‌ها مستقر خواهند شد.

براساس این گزارش، قرار بود کنکور ۳۰ و ۳۱ مرداد و کارشناسی ارشد ۱۶ و ۱۷ مرداد برگزار شود. با حذف آزمون‌های بعدازظهر، روز برگزاری آزمون گروه‌های آموزشی طی روزهای آینده از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4371

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند