پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۱۶ / ۰۴ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 12:16

کومان جانشین احتمالی کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن!

01:02960

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به نظر می رسد با جدایی احتمالی امپاپه از این تیم، به دنبال جذب کینگزلی کومان از تیم بایرن مونیخ داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، کیلیان امباپه آخرین ماه های حضور خود در پاری‌سن‌ژرمن را پشت سر می‌گذارد و به نظر می‌رسد که این باشگاه از تمدید قرارداد با او ناامید شده است بنابراین آنها به دنبال جذب جانشینی برای این ستاره فرانسوی هستند.

کینگزلی کومان از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصول گذشته بوده که در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 2020-2019 گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد.

با این وجود در تابستان گذشته گزارش‌ها حکایت از آن داشت که کومان و بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند و گفته شد که باشگاه آلمانی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای این بازیکن او را به فروش خواهد رساند ولی نقل و انتقالات تمام شد و کومان در بایرن ماند.

تنها یک سال و نیم از قرارداد ستاره فرانسوی با بایرن مونیخ باقی مانده و گفته می‌شود که مذاکرات دو طرف بر سر تمدید قرارداد به بن بست کامل رسیده چراکه باشگاه آلمانی حاضر نیست حقوق درخواستی کومان را بپردازد. موضوعی که باعث شده شایعات درباره جدایی احتمالی این بازیکن قوت بگیرد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=5119

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند