پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:33

گلر یوونتوس: یوونتوس می‌تواند با درخشش رونالدو لیون را شکست دهد

01:372530

وویچک شزنی دروازه بان لهستانی یوونتوس می‌گوید که این تیم می‌تواند با اتکا به درخشش کریستیانو رونالدو لیون را شکست دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، یوونتوس برای دیدار دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیون آماده می‌شود. شاگردان مائوریتزیو ساری در بازی رفت با یک گل مقابل تیم فرانسوی شکست خوردند و برای صعود به مرحله بعد محکوم به پیروزی با تفاضل بیش از این تعداد گل هستند.

چنین اتفاقی فصل گذشته نیز برای یوونتوس تکرار شده بود؛ جایی که آنها در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی با دو گل در خانه اتلتیکو مادرید شکست خورده بودند ولی در مسابقه برگشت با هت تریک فوق ستاره پرتغالی خود یعنی کریستیانو رونالدو به پیروزی 3-0 دست یافته و راهی مرحله بعد شدند.

وویچک شزنی، دروازه بان لهستانی یوونتوس حالا در مصاحبه ای می گوید که آنها می توانند با اتکا به درخشش رونالدو باز هم به بازی برگردند و راهی مرحله بعد شوند.

شزنی در این باره گفت: « تیم ما کاملاً آماده است و روحیه ما درست مثل پیش از بازی سال گذشته مقابل اتلتیکو مادرید است. ما می توانیم امسال یک بار دیگر این کار را انجام دهیم.

هت تریک دوباره رونالدو؟ کسی در جهان شک ندارد که کریستیانو می‌تواند یک بار دیگر این کار را انجام دهد. او همواره در لحظات تعیین کننده معجزه می کند. ما انگیزه‌های فراوانی داریم اما لیون هم در عین حال آماده به نظر می‌رسد. با این وجود خواهیم دید که چه تیمی راهی مرحله یک‌چهارم نهایی خواهد شد».

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4645

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند