پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 01:12

یادداشت؛ به بهانه هدیه رئیس جمهور/ تو جیب مردم رو نزن، اینترنت رایگانت مال خودت!

02:00630

در آستانه روز خبرنگار(17مردادماه) رئیس جمهور درحالی به وزیر ارتباطات دستور اهدای اینترنت رایگان به خبرنگاران داد که از وعده های سرخرمن ایشان نه تنها خیری به مردم نرسیده بلکه شرش دامن آن ها را هم گرفته است.

در این سال ها به خصوص دوسال اخیر، رئیس جمهوری با وعده های بی عمل خودش، چنان سفره های مردم را کوچک کرده که سفره ای در خانه ها دیده نمی شود.

در این وانفسای تورم، گرانی، بی شغلی، بی پولی و سردرگمی که مردم نمی دانند چگونه به ریال کارکنند و دلاری خرج کنند. جایی که مردم نمی دانند چگونه ریال ریال پول خود را برای ساخت خشت خشت خانه های نداشته خود خرج کنند.

در این زمانه ای که کلیدهای حل مشکل گرانی مسکن رئیس جمهور، مثل خیل کلیدهای وعده داده ایشان گم شده و این کالای مصرفی جوامع غرب به اصلی ترین کالای سرمایه ای مردم تبدیل شده است.

روزگاری که برخی هزاران خانه خالی دارند و عده ای چادر برای خواب ندارند!

دورانی که مردم برای خرید پراید 40میلیونی، میلیون ها تومان نذر و نیاز می کنند تا در قرعه کشی یکساله آن برنده شوند در حالی که زمانی برای پراید 20 میلیونی کمپین «خودرو نمی خریم» را شکل داده بودند.

عصری که طلا می تازد، سکه با حباب هایش، آرزوهای جوانان را می ترکاند و ترکیه برعکس ریال بی ریای ما، به لیرش می نازد!

زمانه ای که دیگر لازم نیست همچون اصحاب کهف 309 سال برای تعجب زمان لازم داشته باشیم و در عرض یکسال چنان از روند صعودی قیمت ها شگفت زده می شویم که 309 سال برای هضم آنچه بر سرمان آمده زمان می خواهد.

حال من به عنوان خبرنگار و بخشی از مردمی که از وعده های رئیس جمهورمان به ستوه آمده و با تکیه کلام «خاله قزی» سریال «خوش نشین ها» که این روزها از شبکه «آی فیلم» پخش می شود به رئیس جمهوری پروعده کم عملمان می گویم؛ تو جیب ما را نزن، اینترنت رایگانت مال خودت!

میرحسین بنی هاشم/16 مردادماه 1399

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=4642

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند