پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 16:29

بعضی نامزدهای انتخاباتی را از کجا باید شناخت؟!

01:26590

اگر یک روز صبح بیدار شدید و پیام واستون اومد صبح بخیر عزیزم و پایین آن نوشته شده بود دکتر/مهندس …  بدان نزدیک انتخابات هست و آن شخصی که به تو پیام داده، حتما نامزد انتخاباتیه!

اگر خدای نکرده دیدی در مجلس ترحیم، چهلم، سالگرد و گاها دیده شده شب هفت یکی از آشناهاتون، یک دسته گل دم در مسجد و خونه تون رسید یا تابلوی تسلیتی به دستتون رسید که پایانش نوشته بود از طرف دکتر/مهندس …. که کمتر از دکتر و مهندسی هم اصلا رضایت نمی دن، بدان یکی از نامزدهای انتخاباتی هست که نگران ارواحتون شده !

اگر امروز که روز مادر و میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) هست و گاها دیده شده حتی تو ولنتاین هم پیامی اومد از شخصیتی که آخر پیام عنوان مهندس و دکتری داشت؛ بدان یکی از نامزدهای انتخاباتیه که چشم به راه رای های  من و شماست!

اگر دیدی شخصیت هایی یهو به سرشون زد سری به محله هاو دوستای قدیمیشون بزنن، بدان حتما واسه انتخابات نامزد شده!

اگه دیدی شخصیت هایی یهو یادشون اومد تیم محبوب شهرتون مظلوم واقع شده و اومدن احقاق حق بکنند و حق های خورده شده اینجور تیم ها مثلا تراکتور رو از چنگال … بیرون بکشند، بدونین این سوپرمن یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات آتی هست!

از حق نگذریم برخی از مردمان این سرزمین هم هستند که برای احقاق حقوق فراموش شده مردمشان، گام در مسیر انتخابات می گذارند که امیدواریم پس از انتخاب شدن، بر همین منش و مرام باشند.

میرحسین بنی هاشم/بهمن ماه 98

 

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=3230

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند