پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 16:22

۱۱۱ پروژه برق رسانی در هفته دولت افتتاح می شود

02:00540

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افتتاح ۱۱۱ پروژه برق رسانی به مناسبت هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، کاظمی با اعلام این خبر، افزود: این پروژه‌ها با اعتبار بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال در سه شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو به بهره برداری می‌رسند.

وی بیان کرد: این پروژه‌ها بخشی از اقداماتی است که از دهه فجر سال گذشته تا هفته دولت امسال توسط همکاران این شرکت انجام شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ادامه داد: پروژه‌های مذکور مربوط به بخش‌های توسعه و احداث شبکه برق، بهینه سازی شبکه‌های برق، توسعه و اصلاح روشنایی معابر، ایجاد قدرت مانور، توسعه فیدر، کاهش تلفات و نیرو رسانی می‌باشد که تقدیم امت همیشه در صحنه می‌شود.

وی افزود: ۸۷ پروژه با اعتبار بیش از ۱۶۲ میلیارد ریال در شهرستان تبریز، ۱۴ پروژه با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال در شهرستان آذرشهر و ۹ پروژه با اعتبار بیش از ۱۳ میلیارد ریال در شهرستان اسکو توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز به مناسبت هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.

کاظمی تصریح کرد: خدمت رسانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز محدود به ایام خاص نبوده و همکاران این شرکت به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا برق پایدار و مطمئن را در اختیار شهروندان قرار دهند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1124

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند