پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 22:59

۱۸ زون در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی اضافه شد

01:13400

رئیس ستاد اجرایی هفتمین نما یشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در نشست اجرایی هفدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، از اضافه شدن ۲ زوم تخصصی به این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، جهانگیری با اعلام این خبر، افزود:امسال در این نمایشگاه دو زون تخصصی نو آوری وفناوری فضایی ونو آوری فناوری‌های معدن به نمایشگاه افزوده شده که با این حال امسال شاهد ۱۸ زون در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی خواهیم بود.

وی اظهار داشت:این نمایشگاه در ۴ بخش ایده‌های فناورانه و طرح‌های استارتاپی، توسعه و تجاری سازی محصولات فناورانه، فروش محصولات فناورانه دانش بنیان و معرفی نیازمندی‌های فناورانه برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد اجرایی هفتمین نما یشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی کمک به تجاری سازی فناوری، بستر سازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب و کار، شناسایی و معرفی نو آوری‌ها و اختراعات فناورانه، طرح‌ها و ایده‌های دانش محور، جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برای فرصت‌های سرمایه گذاری دانش بنیان افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان و ایجاد اشتغال را از اهداف مهم این دوره از نمایشگاه عنوان کرد.

علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام در این نمایشگاه به ادرس اینترنتی WWW.RINOTEX.IR مراجعه کنند.

هفتمین نما یشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدیاز ۱۳ تا ۱۷ آبان ماه در محل نمایشگاه بین الملی تبریز در ۱۸ زون برگزار می‌شود.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1643

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند