پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 15:47

۲ نماینده مجلس اخلال‎گر بازار خودرو آزاد شدند

02:00160

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس با اشاره به بازداشت دو تن از نمایندگان مجلس به علت اخلال بازار خودرو گفت: در این پرونده سه نماینده نقش داشتند که ۲ نماینده در این راستا دستگیر با تودیع وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی آزاد شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از تسنیم ، الله قلی‌زاده در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا رئیس مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام رئیسی در رابطه این دو نماینده صحبتی داشته‌اند، یا خیر،تصریح کرد: بله صحبتی داشته‌اند تا مسائل روشن و شفاف سازی شود.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت احراز تخلف ۲ نماینده بازداشت شده مجلس چه تصمیمی برای ادامه روند کار آن‌ها در مجلس و درباره کرسی نمایندگی‌شان گرفته می‌شود؟ گفت: به اتهامات نمایندگان در هر جایگاهی که هستند باید رسیدگی شود و بر اساس قانون برخورد کرد.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس در ادامه با اشاره به طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس، اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه صنعت، معدن و تجارت است رحمانی توانسته موضوعات فوق را به خوبی مدیریت کرده و موفق عمل کند.

قلی زاده ادامه داد: رحمانی چه در حوزه خودروسازی، چه در حوزه صنعت، معدن و تجارت موفق بوده و توانسته کار‌های خوبی انجام دهد و با توجه به طرح استیضاح وزیر صنعت و معدن و تجارت، نمایندگان استان از وی حمایت خواهند کرد و استیضاح او در شرایط کنونی به هیچ وجه به صلاح نیست.

وی با اشاره به حمایت نمایندگان استان از وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز داشت: نمایندگان استان از رحمانی به عنوان تنها وزیر آذربایجانی حمایت خواهند کرد چرا که اگر حمایت و تقویت نشود آذربایجان و حتی شمال غرب نیز ضرر می‌کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: عملکرد رحمانی در وزارت صمت قابل قبول بوه و نگاه و برنامه‌های وی استانی و منطقه‌ای نیست بلکه نگاه، اهداف و برنامه‌هایش به صورت ملی است.

منبع
خبرگزاری تسنیم
لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1218

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند