پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۲ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 04:51

۵۰ درصد واحد‌های مسکونی هشترود پروانه ساختمانی ندارند

کمتر از یک دقیقه570

شهردار هشترود گفت: ۵۰ درصد واحد‌های مسکونی این شهر فاقد پروانه ساختمانی بوده و تاکنون املاک مسکونی تجاری و خدماتی در این شهر ممیزی نشده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، پورصادق افزود: ۵۰ درصد واحد‌های مسکونی این شهر فاقد پروانه ساختمانی بوده و تاکنون املاک مسکونی، تجاری و خدماتی در این شهر ممیزی نشده است.

وی اظهار داشت: شهرداری هشترود در این راستا به دنبال ممیزی واحد‌های مسکونی، تجاری و خدماتی است و همزمان با این طرح سامانه هوشمند شهرسازی و درآمد نیز راه اندازی خواهد شد.

شهردار هشترود بیان کرد: سامانه قدیمی شهرداری پاسخگوی شهروندان و کار‌های اداری نیست از این رو با اجرای سامانه جدید، شهروندان این امکان را خواهند داشت تا بدون مراجعه به شهرداری نسبت به پرداخت عوارض و همچنین اخذ پروانه ساخت اقدام کنند.

پورصادق به اقدامات انجام گرفته در مورد طرح تفصیلی هشترود اشاره کرد و افزود: بخش مطالعاتی این طرح از پنج ماه پیش آغاز شده و تا پنج ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

وی همچنین به وضعیت نامناسب معابر و کوچه‌های شهر نیز اشاره کرد و گفت: اولویت نخست شهرداری رفع نواقص و ایجاد محیطی برای زندگی مناسب برای شهروندان است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2277

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند