پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 17:24

۶۰ طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در شهرستان اسکو بهره برداری می شود

01:132400

فرماندار شهرستان اسکو با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت:  همزمان با هفته دولت بیش از ۶۰ طرح عمرانی با اعتباری بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان،  رضی منش افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاورد‌های نظام به مردم بوده و در هفته دولت امسال ۶۰ طرح عمرانی در شهرستان اسکو بهره برداری می‌شود.

وی افزود:در طول این هفته آئین کلنگ زنی یکی از بزرگترین مجموعه‌های ورزشی شمالغرب کشور یعنی دهکده ورزشی شهر سهند با اعتباری بیش از ۲۰۰۰ میلیارد ریال برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان اسکو اعلام داشت: بهره برداری از طرح های عمران روستایی دو بخش مرکزی و ایلخچی با اعتبار تقریبی ۲۵ میلیارد ریال و طرح های عمرانی ۳ شهر اسکو، سهند و ایلخچی با اعتبار تقریبی ۶۰ میلیارد ریال از دیگر برنامه‌های هفته دولت در سال جاری است.

وی در پایان به دیگر برنامه‌ای هفته دولت در این شهرستان نیز اشاره و بیان کرد: آئین غبارروبی از مزار شهدا، دیدار اعضای شورای اداری با امام جمعه اسکو، آئین بزرگداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه، دیدار با خانواده شهدای کارمند، نشست صمیمی مدیران و مسئولان با فرماندار و آئین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از دیگر برنامه‌هایی است که در طول هفته دولت در شهرستان برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1169

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند