پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 11:28

13 راهدارخانه بین راهی آذربایجان شرقی بهسازی شد

02:00410

رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی از بهسازی ۱۳ راهدارخانه بین راهی در استان خبر داد و گفت: ۳ راهدارخانه نیز در مرحله مکان یابی برای احداث است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رسول زاده افزود: این راهدارخانه‌ها برای استقرار و ارایه خدمات بهتر در ایام مختلف سال به نیرو‌های راهداری و در مواردی به نیرو‌های هلال احمر، پلیس راه و مسافران در راه مانده بهسازی شده است.

وی بیان داشت: امسال پلیس راه‌های مرند و خداآفرین نیز احداث و بهسازی شده و نگهداری و تعمیرات ضروری ۸ باب پلیس راه بین راهی، برنامه ریزی برای احداث قرارگاه پلیس راه استان در شهرک خاوران و توسعه محوطه پایانه مرزی جلفا به مساحت ۱۵ هزار مترمربع انجام شده است.

رییس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه تعداد کل پل‌های عابر پیاده در حال بهره برداری در سطح استان ۳۶ دستگاه است، ادامه داد: از این تعداد ۲۱ دستگاه قبل از سال ۹۲ توسط اداره کل راه و شهرسازی (راه و ترابری سابق) و ۱۵ دستگاه توسط اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای استان احداث شده است.

رسول زاده، یادآوری کرد: پل عابر پیاده مکانیزه محور بناب – مراغه نیز در تقاطع محله دیزج بناب با اعتبارات سازمانی با بیش از ۱۶ میلیارد ریال در سال ۹۷ احداث و بهره برداری شده است.

وی افزود: اولویت‌های احداث پل عابر پیاده در استان با توجه به فراخوان عمومی منتشره در اواسط تیر سال ۹۸ از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سایت این اداره کل قابل مشاهده و در دسترس عموم قرار دارد و کلیه سرمایه گذاران بخش خصوصی (اعم از شرکتها، کارخانه ها، کارگاه‌های تولیدی صنعتی و خدماتی، کانون‌های تبلیغاتی و خیرین پل ساز) می‌توانند با مراجعه به اداره امور بازرگانی اداره کل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به دریافت اطلاعات تکمیلی و ارائه پیشنهاد اقدام کنند.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=1060

984 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند