پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۱ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 18:07

200 تخت مازاد و فضای فیزیکی آماده برای مواقع اضطراری وجود دارد

02:002060

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز عصر امروز در مراسم تودیع رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با اشاره به اینکه در حال حاضر بالغ بر 200 تخت مازاد و فضای فیزیکی آماده برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده، گفت: آمادگی این را داریم تا مرکز امام رضا (ع) را به‌عنوان مرکز مستقل اعلام نمائیم تا درآمد مرکز در داخل مرکز هزینه شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، محمدحسین صومی اظهار داشت: بیمارستان امام رضا (ع) تبریز با دارا بودن بیش از یک‌هزار و 100 تخت فعال، بزرگترین مرکز درمانی شمال‌غرب کشور بوده و اهتمام ما بر این است که اجرا و اتمام طرح‌های توسعه این مرکز بر ارتقاء کیفیت خدمات درمانی همت نمائیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در سال‌های قبل محدودیت‌های تجهیزاتی مانع از اجرای بهینه امور می‌شد، از این رو با تلاش و همکاری همه بخش‌های مرتبط، توانستیم بسیاری از مشکلات تجهیزاتی و فضای فیزیکی را مرتفع کنیم.

صومی ادامه داد: از رئیس جدید نیز انتظار داریم تا در جهت اتمام و اجرای پروژه‌های در حال اجرا و تلاش نموده و طرح توسعه بیمارستان را در دستور کار قرار نمایند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بالغ بر 200 تخت مازاد و فضای فیزیکی آماده برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده، ابراز داشت: آمادگی این را داریم تا مرکز امام رضا (ع) را به عنوان مرکز مستقل اعلام کنیم تا درآمد مرکز در داخل مرکز هزینه شده و افزون براین بالغ بر30 میلیارد تومان نیز برای مرکز وام در نظر گرفته شده است.

در پایان مراسم از زحمات محمد علیزاده رئیس پیشین تجلیل به‌عمل آمده و  مسعود فقیه دینوری به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز معرفی شد.

این گزارش می‌افزاید، دکتر مسعود فقیه دینوری فوق تخصص گوارش و کبد بالغی بوده و سوابق کاری چون ریاست بیمارستان سینا، مشاور معاون وزیر بهداشت و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و… را در کارنامه خود دارد.

مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با بیش از یک‌هزار و 100 تخت فعال به عنوان بزرگترین مرکز جنرال درمانی شمال‌غرب کشور بوده و روزانه بیش از 21 هزار تردد را به خود اختصاص داده است.

لینک کوتاه
http://tabrizban.ir/?p=2629

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند