پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۷ / ۰۳ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 01:06

بزرگترین دهکده ورزشی کشور در شهر جدید سهند احداث می‌شود

02:009160

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با بیان اینکه وعده‌هایی که برای افتتاح آزاد راه تبریز سهند داده شده بزودی عملیاتی می‌شود، گفت: بزرگترین دهکده ورزشی کشور در شهر جدید سهند احداث خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان،  در مراسم افتتاح زمین تنیس شهر سهند و مسابقات تنیس آزاد جام امامت و ولایت شمال غرب کشور، گفت: عملیات ساخت آزاد راه تبریز- سهند که از آرزو‌های دیرینه شهر سهند و مردم تبریز است، امروز به ورودی لاله رسیده و در مراحل پایانی قرار دارد.

مصطفوی با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته این آزاد راه بدون هیچ توقفی با سرعت در حال احداث بوده است، افزود: دو سال پیش بسیاری از پروژه‌های عمرانی شهر سهند متوقف شده بود که اکنون همان طرح ها از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار بوده و ۳۰ درصد باقی‌مانده هم تا پایان شهریور ماه به اتمام می‌رسد.

وی ادامه داد:  همان طور که قول داده بودیم سهند را میهمانخانه تبریزمی‌کنیم و امروز در  مسیر تحقق آن قرار گرفته‌ایم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر سهند از احداث بزرگترین دهکده ورزشی کشور در شهر سهند خبر داد و بیان داشت: شهر سهند تنها از چند خانه و آپارتمان تشکیل نشده و رویکرد ما شهری با امکانات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است؛ در این راستا قدم‌های بسیار مهمی برداشته شده و احداث مجموعه هشت بهشت و پارک‌های چند هکتاری گواهی بر این ادعا است.

وی با بیان اینکه زمین ورزشی تنیس که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت پنج منظوره بوده و همزمان پنج تیم می‌توانند در آن بازی کنند، اظهار داشت:  احداث پارک ۶۰ هکتاری سهند نیز برنامه ریزی شده و در شهریور ماه کلنگ زنی آن شروع خواهد شد؛ چند پارک دیگر هم امسال به بهره برداری می‌رسد.

مصطفوی همچنین از انعقاد چند تفاهمنامه و پروژه‌های مشارکتی خبر داد و اظهار کرد: از سرمایه گذارانی که در این شهر سرمایه گذاری کنند، حمایت می‌کنیم و در این راستا سرمایه گذارانی که قبلا در این شهر سرمایه گذاری کرده و به دلایلی شهر را ترک کرده بودند را دعوت به همکاری کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: همه این اقدامات در شرایط کرونایی و تحریم انجام شده و علی‌رغم مشکلات اعتباری، این پروژه‌ها را عملیاتی کرده و ثابت کرده‌ایم که کمبود اعتبار و یا تحریم مانع پیشرفت و توسعه نیست.

لینک کوتاه
https://tabrizban.ir/?p=4761

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند