پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۵ / ۰۵ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 01:55

رونالدو احتمالا به پاریس منتقل شود

01:373690

کریستیانو رونالدو تصمیم به جدایی از یوونتوس گرفته و قصد دارد در بازار نقل و انتقالات تابستانی راهی پاری سن ژرمن شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، کریستیانو رونالدو دیشب و 24 ساعت پس از حذف غیرمنتظره یوونتوس از لیگ قهرمانان مقابل لیون، پیامی ابهام آمیز در صفحه رسمی اش منتشر کرده و مدعی شد تعطیلات تابستانی بهترین زمان برای تصمیم گیری در مورد آینده است. حالا فوت مرکاتو در گزارشی فاش کرد هنوز هم احتمال زیادی در مورد انتقال این ستاره پرتغالی به فرانسه وجود دارد.

به نظر می رسد کریستیانو رونالدو از عدم موفقیت یوونتوس در لیگ قهرمانان به ستوه آمده و قصد دارد فصل بعد برای تیمی بازی کند که در این سالها عطش فراوانی برای قهرمانی در این تورنمنت نشان داده است. چندی قبل فرانس فوتبال شایعه انتقال او به پاری سن ژرمن را منتشر کرد و حالا فوت مرکاتو مدعی شد ژرژ مندس، مدیر برنامه رونالدو در طول سفر پاری سن ژرمن به لیسبون برای ادامه رقابت های لیگ قهرمانان با این باشگاه برای انتقال کریستیانو رونالدو مذاکره خواهد کرد.

قرارداد رونالدو با بیانکونری تا ژوئن 2022 ادامه دارد، اما پرداخت دستمزد 30 میلیون یورویی او در سال با توجه به حذف در اولین مرحله حذفی لیگ قهرمانان برای یوونتوس دشوار خواهد بود و بدین ترتیب ممکن است مدیران این باشگاه نیز مخالفتی با رفتن رونالدو به پاریس نداشته باشند. رونالدو در این دو سال حتی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز نرسیده و شانس کسب جوایز فردی را در تورین از دست داده است.

لینک کوتاه
https://tabrizban.ir/?p=4697

1001 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند