پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۰۴ / ۰۸ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 01:08

معاون استاندار تهران از تلاش‌های ایران خودرو قدردانی کرد

03:004150

معاون استاندار تهران در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ از تلاش‌های این خودروساز در مقابله با شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: ایجاد امنیت در خانواده های کارکنان و برقراری محیط امن کار در خطوط تولید اقدام بزرگی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از فارس، حمیدرضا گودرزی افزود: ایران خودرو در شرایطی که بدخواهان ملت به دنبال ایجاد اختلال در روند تولید بودند، توانست به بهترین شکل مدیریت کرده و تولید را بدون وقفه ادامه دهد.

وی تصریح کرد:‌ استانداری تهران از تامین و تولید ماسک و اقلام بهداشتی توسط ایران خودرو حمایت می‌کند.

در این دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز گفت: اقدامات بسیار موثر و مهمی در مسیر کنترل بیماری کرونا در شرکت و سطح خانواده کارکنان انجام شده است که سبب ایجاد آرامش روانی در میان آنان شده است.

فرشاد مقیمی، تصریح کرد: برخی رسانه های معاند،‌ خارج از مرزهای کشور سعی داشتند شرایط تولید را بحرانی جلوه دهند ولی ایران خودرو توانست با اقدامات اطلاع رسانی از وضعیت مناسب سلامت کارکنان و تداوم تولید، بدخواهان را از دستیابی به اهدافشان بازدارد.

وی از آمادگی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات کسب شده در موضوع کنترل بیماری کرونا خبر داد و اظهار داشت: نتایج مطلوب کسب شده را در اختیار سازمان ها هم قرار می دهیم تا آنها نیز از تجربیات موفق ایران خودرو بهره مند شوند.

مقیمی اظهار امیدواری کرد با شرایط مطلوبی که در خطوط تولید ایران خودرو برقرار است،‌ بتوانیم اهداف و تکالیف خود را دنبال کرده و محقق کنیم.

در این نشست معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو نیز در گزارشی، اقدامات،‌ دستاوردها و برنامه های این خودروساز برای پیشگیری از شیوع بیماری در میان کارکنان و خانواده آنان را تشریح کرد.

محمد گلچین‌راد گفت: اقدامات و نظارت‌های مستمری بر سلامت کارکنان در محیط کار و همچنین خانواده آنان صورت می‌گیرد. اطلاع رسانی‌های متعددی با توجه به متغیر بودن شرایط و علایم بیماری صورت گرفته و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: سلامت کارکنان از زمان استفاده از سرویس‌های ایاب و ذهاب و ورود به شرکت، تا زمان اتمام کار و خروج در تمامی مبادی ورودی و خروجی، محل کار و سرویس‌های ایاب و ذهاب پایش می‌شود. امکان تست و تشخیص بیماری برای افرادی که دارای علامت هستند نیز فراهم شده است.

گلچین با بیان این که پروتکل های بهداشتی در 60 شرکت تابعه ایران خودرو نیز جاری است، اظهارکرد: در حوزه مشتریان و نمایندگی ها نیز پروتکل‌ها ابلاغ شده و درحال اجرا است. اولویت شرکت ایساکو نیز ارایه غیرحضوری خدمات است.

وی افزود: در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز اقدامات موثری انجام داده‌ایم. کمک به کادر درمان از طریق واگذاری آمبولانس و اقلام بهداشتی و حفاظتی بخشی از این اقدامات است.

گلچین راد، ایجاد آرامش روانی در میان کارکنان و خانواده‌ها را از دستاوردهای اقدامات برشمرد و گفت: ما ثابت کردیم که محیط کاری در ایران خودرو از جامعه امن‌تر و کم‌ریسک‌تر است. تعداد کم ابتلا به بیماری نسبت به جمعیت، نشان دهنده موفقیت در اجرای طرح‌های پیشگیرانه بوده است.

منبع
خبرگزاری فارس
لینک کوتاه
https://tabrizban.ir/?p=4623

1005 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند