پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۴ / ۰۵ / ۱۴۰۱
Asia/Tehran 09:00

کنکور حتی در شهر‌های قرمز برگزار می‌شود

01:0015750

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره تجدید نظر در زمان برگزاری کنکور‌های سراسری به علت شیوع مجدد کرونا، گفت: در زمان برگزاری کنکور هیچ تجدید نظری صورت نگرفته و کنکور طبق زمان‌بندی مشخص شده حتی در شهرهای قرمز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، منصور غلامی افزود: جمعیت هر حوزه مشخص بوده و دو تا سه مرتبه هم سازمان سنجش اعلام کرده است که داوطلبان فرصت دارند محل برگزاری آزمون خود را عوض کنند؛ بنابراین دلیلی برای تعویق مجدد کنکور وجود ندارد.

وی ادامه داد: در زمان برگزاری کنکور‌های امسال سالن‌‌های بیشتری در اختیار حوزه‌های امتحانی قرار داده خواهد شد تا پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینک ه با توجه به زمان محدود حضور داوطلبان کنکور در حوزه‌های امتحانی مشکلی به وجود نمی‌ آید، خاطرنشان کرد: توجه به مسائلی همچون تهویه سالن ها، در اختیار گذاشتن ماسک، رعایت مسائل بهداشتی در هنگام ورود به حوزه‌‌های امتحانی، کنترل سلامت داوطلبان در هنگام ورود و تب سنجی داوطلبان از جمله اقداماتی است که برای برگزاری کنکور و حفظ سلامت دانشجویان پیش بینی شده است.

منبع
yjc
لینک کوتاه
https://tabrizban.ir/?p=3621

1093 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند