پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۲۸ / ۰۲ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 05:50

یادداشت/تصمیم خلق الساعه قالیباف؛ افزایش چندین برابری حقوق سربازان!

01:18470

رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده بود، با دیدن دو سرباز اقدام به تحلیل و تصویب خلق الساعه قانونی کرد که براساس آن از سال 1400، حقوق سربازان یک میلیون و دویست هزار تومان خواهد شد.

محمدباقر قالیباف در حالی از این تصمیم آنی خود پرده برداشت که انگار کل مجلس کشورمان را با خود همراه برده است که با همفکری آن ها اقدام به تصویب چنین قانونی کرد، جایی که کل مجلس با آن همه دب دبه و کب کبه و آن همه هزینه، در گرفتن تصمیم های جزئی  کشورمان ساعت ها و هفته ها به شور می نشینند و در آخر تصمیماتی می گیرند که وضع جامعه چگونگی کیفیت آن ها را نمایان می سازد.

اینکه حقوق سربازان جان بر کف کشورمان باید خیلی بیشتر از چیزی باشد که اکنون هست، در این شکی نیست ولی باید رئیس مجلس شورای اسلامی که وظیفه قانونگذاری و نظارت بر اجرایی قانون ها را بر عهده دارد، به حداقل ها واقف باشد که پیش از هر اظهار نظری، در مورد کم و کیف اجرای آن و تامین مالی هزینه های آن فکر کرده و با آگاهی در مورد آن صحبت کند نه هیجانی!

این تصمیم خلق الساعه قالیباف، دوران تصمیمات آنی احمدی نژاد را به ذهن ها تداعی کرد که با آن تصمیمات یهویی و خالی از تفکر، اوضاع نابسامان کشورمان را موجب شد.

میرحسین بنی هاشم/دی ماه 99

لینک کوتاه
https://tabrizban.ir/?p=4889

1001 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند