پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان؛ دروازه ای به روی حقایق/ سوژه های خبری و عکاسی خود را با ما در میان بگذارید

۳۰ / ۰۷ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 17:23

7 شرور سابقه دار آذربایجان شرقی دستگیر شدند

01:564460

7 شرور و اوباش سابقه دار که در سطح آذربایجان شرقی و به ویژه شهر تبریز با استفاده از چاقو و قمه اقدام به عربده کشی و با حرکات غیر متعارف آرامش عمومی مردم را به هم زده بودند، با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی دستگیر شدند که در پرونده یکی از این افراد شرارت در خارج از کشور نیز دیده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تبریزبان، جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با اعلام این خبر، گفت: از زمان راه اندازی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در سطح استان در 291 عملیات پلیسی تعداد 376 نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند.

علی محمدی یکی از برنامه‌های پلیس را برخورد جدی با اراذل و اوباش دانست و خاطرنشان کرد: قرار نیست پلیس در مواقع حساس، نظاره گر باشد بلکه دستی که برای ضربه به مردم و قمه کشی بالا می رود باید در همان صحنه و لحظه خرد بشود.

وی وضعیت امنیت و احساس آن را در استان بسیار مناسب و مطلوب ارزیابی و بیان کرد: برابر هماهنگی ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضائی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود.

محمدی به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را در فضای حقیقی و  یا در فضای مجازی  خدشه دار کنند هشدار داد و تاکید داشت: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افرادشرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود، امنیت و آرامش شهروندان را مختل و سلب کنند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه حرکات غیر متعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی را در اسرع وقت با شماره های 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.

لینک کوتاه
https://tabrizban.ir/?p=4866

1005 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند